KONST / Litografier / Färglitografi 13862052
nr 1386 2052
Salvador DalÃ
(1904-1989), Spanien
Färglitografi, Signerad, mlxxx. Motivet: 28x39cm. Bladets mått: 50x65cm, oramat löst blad
Salvador DalÃ, spansk målare född 1904, död 1989.
Utrop:
3.600 kr
Såld:
7.600 kr
måndag 22 mars 2021
kl 21:03:19
3.000 kr
5.200 kr
5.000 kr
5.200 kr (Budbetjänt)
7.000 kr
6.000 kr
6.000 kr
6.200 kr (Budbetjänt)
7.000 kr
7.000 kr (Budbetjänt)
7.400 kr
7.400 kr
7.400 kr (Budbetjänt)
22 mar